29052017Pzt
Son Güncelleme:Pz, 21 May 2017

Güncel:

SAĞLIK

Tatillerde Her Şey Dahil Aldatmacası

Tatillerde Her Şey Dahil AldatmacasıBüyük lüks otellerin mutfağında çalışan deneyimli aşçı olup aynı zamanda Ekşi Sözlük yazarı olan birinin, lüks otel ve tatil köylerinin mutfaklarıyla açık büfe restoranlarının arka planında yaşananlarla ilgili yazdıkları sağlığını önemseyen herkesin dikkate alması gereken türden. ” Hidrofobik Suaygiri” takma adıyla konu hakkında gördüklerini ve yaşadıklarını yazan söz konusu kişi, tatillerde her şey dahil aldatmacasını gözler önüne sermektedir.

 

Devamını oku Yorum (0) Tıklanma: 180

Ağız-Diş Bakımında Doğru Yöntemler

Ağız ve diş sağlığı her bireyi önemli ölçüde ilgilendiren bir konudur. Özellikle ağız kokusundan şikayeti olan insanlar için ağız diş sağlığında doğru yöntemleri uygulamak sorunun çözümünde önemli bir katkı sağlamaktadır. Bu konuda uzmanların önerilerine kulak asmak son derece önemlidir.

 

Devamını oku Yorum (0) Tıklanma: 3622

Arı Sokması Ölüme Neden Oldu

Bir öğretmen arı sokması sonucu yaşamını yitirdi.  İzmit’te arı sokması nedeniyle 12 gün tedavi gören öğretmen, yaşam mücadelesini kaybetti. Dikiş-nakış öğretmenliği yapan Canan Filiz, işine gitmek için evinden çıktı. Bu sırada bir arı, Filiz öğretmeni bacağından soktu.

 

Devamını oku Yorum (0) Tıklanma: 5951

MERKEZİ SİSTEM SINAVLARI SORULARI

ÜNİVERSİTE TAVAN - TABAN PUANLARI

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN İLK 100 ADAY